راهنمای کار با گوگل ادسنس

به طور ساده می توان گفت گوگل ادسنس روشی است بسیار مطمئن برای کسب درآمد واقعی از اینترنت که توسط شرکت معظم گوگل در سال ۲۰۰۳ راه اندازی شده است و در حال حاظر معتبر ترین سیستم کسب درآمد برای وبمستر های سراسر جهان محصوب می شود.

خدماتی که ما به مشتریان خود در ایران ارائه می کنیم بواسطه همکاری شرکت شریک ماست که در خارج از کشور به ثبت رسیده است.
کلیه موارد مورد نیاز گوگل ادسنس نظیر: حساب بانکی, آدرس معتبر, تلفن, مدارک ثبتی شرکت و … توسط شریک ما در خارج از کشور مهیا شده است.

با گوگل ادسنس امکان کسب درآمد از وب سایت, کسب درآمد از وبلاگ, کسب درآمد از یوتوب براحتی میسر است. خدمات مشاوره و همکاری در کسب درآمد از گوگل ادسنس از سال ۲۰۱۰ توسط پرشین هویز به هموطنان ایرانی ارائه می شود.
گوگل ادسنس قابل درآمد زائی است

گوگل ادسنس
روش کسب درآمد از گوگل ادسنس

شما آگهی های مشتریان شرکت گوگل که آنها را در سیستم دیگر خود موسوم به ادوردز پذیرش می کند, در وب سایت خود نمایش خواهید داد. با هر کلیک بازدید کنندگان شما روی آگهی ها, گوگل بخشی از پولی که از مشتریان خود دریافت می کند را به شما می پردازد.
میزان پرداخت گوگل

مبلغ پرداختی گوگل به شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. این رقم از چند سنت تا چندین دلار متغیر است.
بسته به موضوع سایت شما, موضوع تبلیغ, شرکت تبلیغ کننده و کشور بازدید کنندگان وب سایت شما بستگی دارد. بعنوان مثال موضوعات پزشکی و مالی و کلیک از کشور امریکا بیشترین ارزش را دارند.
گوگل ادسنس و زبان فارسی

گوگل یک سری زبان های مشخص را برای سایت شما قبول می کند که متاسفانه فارسی جزو آنها نیست. بنابراین برای کسب درآمد از گوگل ادسنس باید یک سایت به زبان غیر از فارسی داشته باشید.
گوگل ادسنس و محتوی سایت

گوگل با سایت های با محتوی مستهحن, خرید و فروش اسلحه, سایتهایی که قانون کپی رایت را نقض می کنند, قمار, مشروبات الکلی, تبلیغ سیگار و مواد مخدر, سایت هایی که به اعتقادات عده دیگری توهین میکنند مشکل دارد و آنها را قبول نمیکند.
کسب درآمد از گوگل ادسنس با تقلب!

به هیچ عنوان! حتی فکر تقلب را هم نمی توانید به ذهن راه بدهید. گوگل مجهز به سیستم های بسیار پیشرفته تشخیص است که به محض شناسایی شما بعنوان متقلب , از سیستم حذف خواهید شد.
ورود به گوگل ادسنس با IP ایران

برای جلوگیری از هرگونه مشکل به دلیل آشکار شدن محل سکونت شما که در ایران است, ما پیشنهاد می کنیم برای اتصال به سایت گوگل ادسنس حتما از وی پی ان استفاده کنید. هنگام ثبت نام اطلاعات لازم برای استفاده از این سیستم در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
پرشین هویز چه کمکی به شما می کند؟ ( این مقاله توسط پرشین هوییز با خدمات سرور مجازی , سرور اختصاصی و

تبلیغات گوگل و شارژ اکانت گوگل می باشد

ما برای شما اکانت را با نام فرد معتبر افتتاح می کنیم و اطلاعات لازم برای کسب درآمد از گوگل ادسنس را در اختیارتان می گذاریم.
روش تسویه حساب

درآمد شما ۴۸ ساعت پس از دریافت به حسابتان در هر کجای ایران که هستید واریز می شود.

ما ۱۰% درآمد شما را به عنوان حق الزحمه و کارمزد برداشت می کنیم و بقیه را به حساب شما در ایران بصورت ریالی و یا خارج از کشور نظیر paypal, visa card, bank account بصورت ارزی واریز می کنیم.

در حال حاضر این سرویس به سایت های با دامنه ir. ارائه نمی شود.

در صورتی که مایل به همکاری در این زمینه هستید, لطفاً ابتدا در پورتال کاربری پرشین هویز با مشخصات حقیقی خود ثبت نام فرمائید و در صورتی که هم اکنون عضو سیستم ما هستید اطلاعات کاربری خود را بروز نمائید و سپس آدرس وب سایت مورد نظر خود را به همراه سایز مورد نیاز برای نمایش تبلیغ (حداکثر مجاز به انتخاب ۳ سایز برای شروع هستید) برای بررسی ما ارسال نمائید.
پیش بینی درآمد از گوگل ادسنس

گوگل اعلام نكرده است بابت هر كليك بر روي آگهي‌ها چه مقدار به شما خواهد داد, هر لحظه كه بخواهيد مي‌توانيد Channel خود را چک کرده و مقدار درآمد خود را مشاهده کنید.
فرمول ساده كسب در آمد از آگهي‌ها به اين صورت است:
بازده = (ترافيك* تعداد كليك بر روي آگهي‌ها* قيمت هر كليك)

ارسال شده در دسته‌ها گوناگون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*